2009 Takeuchi TB250

Shitet nga: vehicle 01 Dhj 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
870 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim