Bager OK

Shitet nga: muhamet zenuni 21 Shk 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bagerin O&K i posa ardhur nga ch
Bageri ka 2.8 tona
Esht ne gjendje te rregullt mund ta provoni bageri gjindet tek n.p.t Muja -kaqanik
te interesuarit mund te kontaktojn ne nr 044-130-299
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim