Daf XF 95-430 viti i pr.2003 me targa Bg

Shitet nga: memedali 01 Sht 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamion daf XF 95-430 viti pr.2003 me targa te bullgaris mund te doganohet ne kosov,kamioni eshte ne gjendje te mir me goma te reja me retarder, nuk eshte automatik por klassic per meshum infortmata na mirrni ne teel . Ose ne skipe memedalishakiri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim