Iveco 340

Shitet nga: NTB GMBH 23 Sht 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 500 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Marka:Iveco Traker 340
Vitit:2000

Me porosi cmimi per export ne Austria 14500€

kontakt:004915774829677 viber kontakt Nexhat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim