Kamijon nê gjendje tê mir

Shitet nga: Agron Neziri 18 Pri 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin nê gjendje tê mir vp1998 me rimorkjo vp1996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim