Kamion Volvo

Shitet nga: Vogliqi 11 Tet 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR   8 000 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Volvo FL6 Turbo
Viti i prodhimit 1987
Vellimi i motorrit (cm3) 5476
112 KW
Masa e lejuar bartese 5750 kg
Masa maksimale e lejuar 11000 kg
155000 km te kaluara
I doganuar & homologuar
I ardhur nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim