Kombi Mb 100 D

Shitet nga: Kacanik 02 Jan 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Mercedes MB100 D .. Regjistrim edhe 6 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim