Man:26.314 Steter 7m3

Shitet nga: gagi 18 Maj 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 EUR   36 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man:26.314
vitit:2000
Mikser Steter 7m3
Km:270.000

info:00389-70-209-149
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim