Man 27.343Putzmeister M36

Shitet nga: Nexhat 02 Nën 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Marka:Man 27.343
Vitit:1998
Km:187.000
Putzmesiter M36.16
Kapacitet 160m3/h

Info:004917667041326 Nexhat viber kontakt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim