Man 41.414 Meiler Kiper 15m3-Retarder

Shitet nga: Gazmend 24 Pri 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Marka:man 41.414
Vitit:2000
Km:265.000
Retarder


Info:00389-70-209-149 Gazmend

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim