Man tga 41.410-Retarder Klima

Shitet nga: Gagi 26 Jan 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man tga 41.410
Vitit:2003
Km:259.000

Klima Retarder

CMIM EXTRA PER EXPORT KOSOVE DHE SHQIPRI

INFO:00389-209-149 GAGI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim