kamion mercedes 1622

Shitet nga: alimuqa 12 Pri 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 16-22
mercedes 1622 viti prodhimit 92 ne gjendje pune qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim