shitet menjaqi i mercedes 814 -049817633

Shitet nga: xx 12 Pri 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 809
motorri i 8-14 mercedes kontaktoni ne 049817633
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim