Kombe Mercedes

Shitet nga: Xheladin 30 Pri 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shitet kombi eshte ne gjendje shum te mir pune eshte i qlajmrnum denim nuk ka asnje muj vetem nje regjistrim e ka ber ne kosove qe dy vjet e kam pru prej gjermanie eshte shum i rujtun i shtypt nuk esht kerkun fjalet e teperta jan te kota personat qe jan te interesum e shohin dhe vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim