Ses Scania 112H 320 6x6

Shitet nga: Scania 08 Jan 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion scania 112h 320 6x6 viti prodhimit 1986
Ne gjendje te mire pune
i mirembajtur
Terheqje edhe me rrote te pare dmth 6x6 me krejt boshtet
Kapaciteti ngarkues 10m3
Punon shum mire

Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim