Shitet ose nderrohet mercedes 8.14

Shitet nga: xXxX 25 Dhj 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes ose nderroj 8.14 shiin i qlajmerum nderroj me nissan patrol me 7 ulse te jet pa denim diqka i mungojn do sende dhe motorri osht shum shum i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim