VOLVO EC290 BNLC

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ntb Service Parts 28 Shk 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
0038970209149
Volvo EC290 BNLC
Vitit: 2007
Ore Pune: 8.400 h
Pesha: 30 t
• Volvo Motor 208 PS
•Klima,Radio
•Korpa 2m3
I Importuar nga Gjermania Cmimi:53.000€+18%
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim