Volvo fh12 420

Shitet nga: jeton 28 Sht 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet qmimi sipas marrveshjes
Viti prodhimit 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim