agregat gjenerator

Shitet nga: avni 14 Shk 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet agregati ne gjendje te rregullt 38 kw siq po shihet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim