shitet kamioneta embe 100

Shitet nga: reshat 07 Tet 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamioneta shitet e ardhun nga zvicrra me dogan te pagume shum e rujtme gjindemi te restorant mani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim