Shitet SANAKU FIGO 6.10M I GJAT

Shitet nga: Mercedes Dje 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 28 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

750 EUR   900 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Case
Shitet sanaku 6.10m qmimi 750€ fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim