Shiten 2 goma me bandash 265/70/19.5

Shitet nga: Mercedes Sot 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 0405
Shiten 2 goma me gjith bandash 265/70/19.5 te ardhur nga gjermania qmimi 120€ copa me.gjith bandash qmimi esht fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim