BRANI I RI per Mercedes Atego viti nga 2006-2010

Shitet nga: Mercedes Sot 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Shitet braniku i ri i ardhur nga gjermania per mercedes atego viti nga 2006-2010 tel. 043_929-743 branik i par dhe i mram
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim