Impiant Betoni Mobil MRM 100m3/h

Shitet nga: NTB Service&Parts 23 Mar 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina ndërtimi
NTB Service Kompany e cila tani me eshte edhe diler oficial i Kompanise Turke MRM Batching Plants per :Maqedoni ,Kosove dhe Shqiperi.


NTB service do te kryen keto aktivitete :
-shitjen e pompave te reja,
-Servisimin pas shitjes, -
shitjen e pjeseve rezerve etj.


Haqim Abdii Mob:00389-72-226-589 Viber

Tel\fax:00389(44) 379-780
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim