Makina e bloku betoni

Shitet nga: bekim 21 Mar 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina ndërtimi
makina prodhon bloke e betonit dhe plaka e betonit makina ndodhet ne maqedoni eshte ne gjendje pune 0038970207845
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim