Pirunier

Shitet nga: Burhan 15 Gsh 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Pirrungritës
Shitet Piruniri i markes Hyster:
Pesha totale e mjetit 10 ton,
Pesha e ngarkimit deri 6 ton,
Viti i prodhimit 1994,
Thikat i ka te gjata 2 metra,
Ramin vertikal per ngritje te peshes 5.5 metra.

Pirunieri eshte shume i ruajtur me pak ore pune dhe ne gjendje te mire teknike.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim