Putzmeister,schwing,Jun Jin,Sermac

Shitet nga: NTB Service&Parts 12 Krr 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Makina : Pjesët rezerve
NTB Service Kompany e cila tani me eshte edhe diler oficial i Kompanise Turke Betonstar per Tregun e :Maqedonise ,Kosoves dhe Shqiperise.NTB service do te kryen keto aktivitete :
-shitjen e pompave te reja,
-Servisimin pas shitjes,
-shitjen e pjeseve reserve etj.

Online Catalog:http://1drv.ms/162DgHr

Haqim Abdii
Mob:0038972226589 Viber
Tel\fax:00389(044) 379780
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim