Scania 143 \ 500

Shitet nga: 004 26 Shk 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
shitet
Scania 143 - 500 ne gjendje shum te mir siq shihet dhe ne foto qmimi me marrveshje per me shum na kontaktoni ...!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim