pres john deere dhe maqin plomatike per miser

Shitet nga: xhevdet 23 Sht 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina lidhëse
Shes presen john deere 332 ne gjendje shum te mir pune.
Gjith ashtu shes maqinen pneumatike te tipit nedet gougis pneumasem 2 . Ne gjendje te mir pune .
Gjithashtu shes edhe taniraqt prodhim gjerman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim