Simar geneva A60

Shitet nga: Tahir 14 Pri 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Moto-kultivatorë
Shitet kultivatori Simiar Geneva A60 në gjendje të rregullt
Kultivatori posedon:
Pllug
Frez
Dhe dy par goma (per frez dhe per pllug)
Per me shum na kontaktoni ne tel:044772276 ose në viber: +37745308931
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim