Karroce e vjeter

Shitet nga: Sefedin 04 Dhj 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Të tjera
Mund te perdoret per zbukurime (dekor) neper restaurante te ndryshme, apo edhe si zbukurime neper parqe. Karroca eshte e vjeter, ndoshta me shume se 70 vite, 4 rrota shume te bukura, te cilat mund ta zbukurojne vendin tuaj dhe ta bejne te duket shume antik. Mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit dhe mund te flasim per cdo detaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim