Shes maqin pnomatike dhe taniraq gjerman

Shitet nga: xhevdet 23 Sht 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Makina : Të tjera
Shes presen john deere 332 ne gjendje shum te mir pune.

Gjith ashtu shes maqinen pneumatike te tipit nedet gougis pneumasem 2 . Ne gjendje te mir pune .

Gjithashtu shes edhe taniraqt prodhim gjerman.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim