traktor Tamanikoviq

Shitet nga: Besim kasa 23 Gsh 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Traktorë
Ne gjendje te rregullt ,viti 1990,dhezet ne qeles ,posedon pllugun dhe vllaqat , kerrin me vagonet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim