fellne 14 per opel 4 bulona 15€ copa

Shitet nga: xhevat 14 Shk 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
fellnet nuk dridhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim