Pjes dhe paisje per moto kross

Shitet nga: Alejdin Berisha 13 Jan 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Te gjitha paisjet dhe pjes per moto kross dhe mund te beni edhe porosi te gjitha paisjeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim