pjes per krosa

Shitet nga: jup 07 Mar 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Pjesë rezerve
goma-siguresa-helmeta-dorza-dhe pjese me porosi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim