AUDI TT 1,8 BENZIN CUATRO -01

Shitet nga: kujtim 15 Mar 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
AUDI TT 1,8 BENZIN MANUEL ME 6 SHPEJTSI NGJYER TE ZEZ
MODEL 2001 SHUM I RUAJTUR KLM:::180000-190000: FULL OPSION

POSEDON:
TEMPOMAT
ELEKTRONIK
ESP
KARRIGAT ME NXEMJE
IRUAJTUR DHE NE GJENDJE TE RREGULLT DY PAR FELLNE TE ALUMINIT
REGJISTRIM DERI NE SHTATOR: 2015
QMIMI SI PAS MARRVESHJES

JU MIR PRESIM ME RESPEKT

049333926:
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim