Alfa Romeo 145

Shitet nga: Mensuri 16 Maj 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 37 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

999 EUR   1 399 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Kaçanik
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Alfa 145
Alfa Romeo 145 1.8 (benzin) 5 shpejtësi. Viti 1997 Rks deri më: 09.01.2020.

Posedon:
-Klim AC (jo funksionale)
-Drita për mjegull
-5 shpejtësi
-Radio
-Abs
-Air bag
-Hidraulik
-2 dritaret elektrike
-2 dyer.

Shpenzimet:
7.5 (kombinim)
8.5 (qytet)
6.5 (magjistrale)

Vetura gjendet në Kaçanik dhe është në gjendje shumë të mirë. Vlen të ceket se nuk është në hipotek.

Nr. Tel: 049 224 200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim