Audi 80

Shitet nga: Fatlind 12 Shk 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   700 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Kaçanik
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
She's Audi 80 plin benzin registrim deri 10 prill ne gjendje perfekte nuk asht e aksidentume por nga shembja e druve ne garaxh e kam ndruar kapakun dhe ansoren e vetures flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim