CITROEN JUMPER -04

Shitet nga: Fitim Krasniqi 11 Gsh 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Kaçanik
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Jumper
Me serviz dhe kontrollim teknik te kaluar edhe ne Zvicerr ne gjendje perfekte
Ndrrim i Mundshem me ndonje Vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim