Citroen C5 HDI -02

Shitet nga: Alban 28 Mar 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Përshkrim i sendit
SHES CITROEN C5 HDI 2.2 - 2002 ME TABELA TE ZVICRES

AUTOMATIK-TIPRONIK
AIRBAG
ABS
ESP STABILITI CONTROL
BORD COMPUTER
TEMPOMAT
KOMANDAT NE TIMON
TIMONIN LEVIZES SIPAS NEVOJES
XHAMAT ELEKTRONIK
ULESET ME NXEMJE DHE ELEKTRONIK
HAPJA DHE MBYLLJA E VETURES ME TELEDIRIGJIM
SENZORA RTE PARKIMIT
DRITA XENON
KLIMATRONIK
GOMA TE REJA M+S

E SHUM OPCIONE TJERA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim