Honda Civic -98

Shitet nga: isa guri 02 Tet 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Shitet Honda Civic eshte ne gjendje perfekte motorrin e ka te ndrrum gomat e reja te dimrit dhe te veres vetura Ka regjistrim edhe 11 muaj posedon Abs airbag Esp dhe radionin e ri me televizor pres blerës serioz.. Nr.kontakt 043-900-749 ose 045-405-083
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim