Mercedes benz 300se

Shitet nga: Haxhi 06 Nën 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 1982
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Kaçanik
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
mercedes benz 300se me targa te gjermanis dhe ndodhet ne gjermani si dhe kam nje sport ai shitet 7000euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim