Mercedez benz 300 URGJENT*

Shitet nga: Perparim 01 Shk 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1985
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Kaçanik
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
Vetura esht ne gjendje shum te mir regjistrim ka edhe 11muj mbrenda dhe jasht esht.shum i rujtun me centrall/alarm gjama elektronik radio/cd gomat e reja etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim