Opel Kadet super i ruajtur dhe Super Punim

Shitet nga: Bujar 22 Shk 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Kaçanik
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
Shes veturen time opel Kadett
Vetura eshte ne gjendje perfekte
Dhe eshte shum e ruajtu si ne motorr ashtu edhe ne
Karreseri << Vetura eshte e kapacitetit 1.4cv >>
Po ashtu vetura eshte e Qlajmruar dhe nuk posedon As nje dit Denim
Ju mundeni ta shikoni edhe ne Foto veturen po njekohsisht edhe te me telefononi ne rast te interesit t juaj
Ju mirpres un Bujari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim