Peugeot 306

Shitet nga: Edon 23 Nën 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Kaçanik
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 306
Shes peugeot 306 1995 i rujtur ka klim 1.4 kubik gjamat me rrym karrikat te mira dhe me arom te mir. shes per shkak mos pordorimi. ka dhe goma te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim