AUTO PLUS - BLEJM VETURA

Shitet nga: Auto Plus Sot 00:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 164 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 444 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Kaçanik
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje.

Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman Audi VW Mercedes Benz BMW Opel si dhe te tjerat sipas marreveshjes pranojm vetura me dogan ose pa dogan me defekte,aksident,anleze 2000-2014

- PAGESA CASH OSE BANK
- SHITJE E SHPEJT
- TRANSPORT 24H

" A U T O P L U S "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim