Renault Laguna 1.9 dCi -02 RKS 10 muaj

Shitet nga: Festim 28 Shk 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Kaçanik
Renault Laguna 1.9 DCI 6 shpejtsi, 10 muaj Rks, ne gjendje te mir, Klimatronik, komanda ne timon etj. Ulset gjysemlekur, ka interier te ruajtshem. Ka senzor te xhamave (shiut), senzor parkimi. Amortizim te mire, shume komfor ne vozitje. Eshte vetur familjare,e kam qe 1 vit. Pronari i dyte ne KS. Ka te gjitha serviset e kryera, rrypi dhembezor dhe rrypi i dinames te ri qe 1000 km. bateria e re 2,5 vite garancion. Ka shpenzime 6-6.5L/100 km ne trafik te perzier, ka goma te dimrit mesatare. Vlen te ceket se nuk eshte ne hipoteke ose kredi bankare.
Investimet e nevojshme: dritat 40-50 euro, nje senzor 20-30 euro. Punon shume mire, pa problem. per me shum info kontaktoni ne j 049 601 653
ose VIBER +38649887476 dhe +38649601637

ndrrim i mundshem me ndonje veture me te lire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim