Shes Toyota 4 Runer 3.0 D 1 vjet RKS

Shitet nga: Toyota 26 Jan 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Kaçanik
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: 4-Runner
Xhip Toyota 4 Runner 3.0 Disel

Motorii 3.0 Disel
Viti prdhimit 1999 modeli 2000
Vetura eshte ne gjendje prefekte optike
Komplet i servisuar i punojne te gjitha paisjet
Poashtu i punon reduktori dhe terheqja 4x4
Motorri ne gjendje shum te mire i servisuar vaj filtera
Enterier te patert
Regjistrim 9 muaj Regjistrimi i pare RKS

Bejme nderrime edhe me vetura tjera nese na pelqen oferta edhe shtojme pare sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim