Aparati i akullores carpigiani

Shitet nga: blerimi 24 Mar 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Aparati eshte ne gjendje shume te mire dhe punon perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim